Victor Thruster K 7U

TOP 4 v kategorii Badmintonové rakety

Victor Thruster K 7U

Badmintonová raketa Victor Thruster K 7U je velmi lehká raketa pro pokročilé hráče s útočným stylem hry. ...
1 999 Kč

středně pružné

• lehká a snadno ovladatelná
    • vyvážení na střed a spíš pro útočnou hru
    • a také pěkný design a výběr barev

Tato lehká raketa je podle mne spíše pro útočnou hru, je výborně ovladatelná. Mám dva kusy, jedna výplet 10 druhá 11,5 kg (hraju s plasťákama) a podle úrovně hry volím. tento model mi prostě sednul nejvíce ze všech raket které jsem měl.

• Super raketa
    • lehká, snadno ovladatelná, razantní na smečích
    • osobně doporučuji výplet 11 + Kg

Doposud jsem hrál s "univerzálkami" Ripple Power 41, resp. Ripple Power 31. Jsou kvalitní... Ovšem Thruster K je jiné kafe. Je lehká s vyvážením do hlavy (čímž se jeví o fous těžší než opravdu je). S výpletem na 11 kg je nesmírně razantní a pokud správně zapojíte zápěstí, pak ty smeče jsou opravdu prda. Na technickou hru je taky parádní. Naprostá spokojenost.

73 g
Tuhost